Stolar i nyrenässans

Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans
Stolar i nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 12 st, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, ek samt pressat träfanér med dekor av arabesker, grotesker och maskaroner, sitthöjd 47 cm

Skador

323149

2015-08-17