Trädgårdssoffa modell Ormbunkssoffan
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, modell "Ormbunkssoffan", märkt Melins Metallarbeten Anderstorp, 1900-tal, bemålad gjutmetall, sittribbor i trä, längd ca 141, sitthöjd 42 cm
Slitage, färgbortfall, torrspickor i sittribbor
323151
2015-08-17