Trädgårdssoffa modell Ormbunkssoffan

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, modell "Ormbunkssoffan", märkt Melins Metallarbeten Anderstorp, 1900-tal, bemålad gjutmetall, sittribbor i trä, längd ca 141, sitthöjd 42 cm

Slitage, färgbortfall, torrspickor i sittribbor

323151

2015-08-17