Siktkikare från kryssaren Tre Kronor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIKTKIKARE, modell 34, ursprungligen från kryssaren Tre kronor, modell 34 Carl Zeiss Jena, i låda, längd ca 30 cm

Slitage, lådan med skador

323154

2015-08-17