Senbarock bord
2015-08-18
323159
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, senbarock, 1700-tal, ek, låda i sarg, beslag i mässing, spiralvridna ben, höjd ca 76, 97x53 cm
Slitage, renoverat