Cafébord i vitmålad plåt

Cafébord i vitmålad plåt
Cafébord i vitmålad plåt
Cafébord i vitmålad plåt
Cafébord i vitmålad plåt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAFÉBORD med tredelad fot, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd 70, diameter 61 cm

Skador, senare bemålning

323177

2015-08-17