Cafébord i vitmålad plåt
2015-08-17
323177
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CAFÉBORD med tredelad fot, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd 70, diameter 61 cm
Skador, senare bemålning