Jambiya

Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya
Jambiya

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMBIYA, 1900-tal, fäste i ben med silverbeslag, balja i silver med ciselerat silverbeslag, längd 43 cm

Slitage

323189

2015-08-20