Fritz Osswald
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FRITZ OSSWALD (Schweiz/Tyskland 1878-1966): "Bei Hildesheim", signerad Fritz Osswald och daterad 1915, olja på duk, 100x110 cm
På spännramens baksida etikett: "Galerie Heinemann München"
323192
2015-09-04