Urna / lampa

Urna / lampa
Urna / lampa
Urna / lampa
Urna / lampa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNA / LAMPA, porslin, Kina 1800-tal, dekor i underglasyrblått, dekor av fenix och blommor, totalhöjd ca 42, urnans höjd 25 cm

Borrad för el, träsockel med skador

323193

2015-08-20