Johan Hilding oljemålning

Johan Hilding oljemålning
Johan Hilding oljemålning
Johan Hilding oljemålning
Johan Hilding oljemålning
Johan Hilding oljemålning
Johan Hilding oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

JOHAN HILDING HÄGLEBY (1900-1981), landskapsvy, olja på duk, signerad Johan Hilding H.by 1954, ca 45x41 cm

323200

2015-08-18