Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, silver, Ryssland, 1800-talets andra hälft, otydlig årsstämpel, spår av förgyllning, dekor av ryttare till häst, längd ca 8,5 cm, vikt ca 102 g
Slitage, lock med smärre bristning
323203
2015-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här