Bata Mihailovitch oljemålning

Bata Mihailovitch oljemålning
Bata Mihailovitch oljemålning
Bata Mihailovitch oljemålning
Bata Mihailovitch oljemålning
Bata Mihailovitch oljemålning
Bata Mihailovitch oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BATA MIHAILOVITCH (1923-2011), komposition, signerad och daterad 59-60 a tergo, etikettmärkt Galerie Ariel, ca 17,5 x 22,5 cm
Utställd:
Separatutställning på Galerie Ariel 1961

Mindre märke

323214

2015-08-18