Bata Mihailovitch oljemålning
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BATA MIHAILOVITCH (1923-2011), komposition, signerad och daterad 59-60 a tergo, etikettmärkt Galerie Ariel, ca 17,5 x 22,5 cm
Utställd:
Separatutställning på Galerie Ariel 1961
Mindre märke
323214
2015-08-18