Karmstolar Karl Johanstil

Karmstolar Karl Johanstil
Karmstolar Karl Johanstil
Karmstolar Karl Johanstil
Karmstolar Karl Johanstil
Karmstolar Karl Johanstil
Karmstolar Karl Johanstil
Karmstolar Karl Johanstil
Karmstolar Karl Johanstil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan-stil, omkring 1900, mahogny, dekor av solfjäder samt klot, sitthöjd ca 46 cm

Skador, lagningar, fläckar

323216

2015-08-18