Japanskt skåp med steninläggningar

Klubbat för:

6 800 SEK

3 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack, dekor av slipade stenar föreställande fåglar på blommande kvistar, 2 lådor samt ett par skåpsdörrar, höjd ca 92, 62x31 cm

Slitage, lås saknas

323226

2015-08-18