Klubbat för:
6 800 SEK
3 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack, dekor av slipade stenar föreställande fåglar på blommande kvistar, 2 lådor samt ett par skåpsdörrar, höjd ca 92, 62x31 cm
Slitage, lås saknas
323226
2015-08-18