Vitrin

Vitrin
Vitrin
Vitrin
Vitrin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, Japan, 1900-tal, inredning med hyllplan i glas och trä, höjd ca 45, 76x28 cm

Fläckar, slitage

323232

2015-08-19