Vitrin Japan

Vitrin Japan
Vitrin Japan
Vitrin Japan
Vitrin Japan
Vitrin Japan
Vitrin Japan

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VITRINSKÅP, Japan, 1900-tal, inredning med hyllplan i glas och trä, bakstycke med dekordel i glas och trä, höjd ca 49, 70x26 cm

Slitage, fläckar

323242

2015-08-19