Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, Kina, 1900-tal, trä, skuren delvis svärtad dekor med motiv av fladdermöss och lyckotecken, höjd ca 56,101x50 cm
Slitage
323248
2015-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här