Kinesisk kista

Kinesisk kista
Kinesisk kista
Kinesisk kista
Kinesisk kista
Kinesisk kista
Kinesisk kista
Kinesisk kista
Kinesisk kista

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, Kina, 1900-tal, trä, skuren delvis svärtad dekor med motiv av fladdermöss och lyckotecken, höjd ca 56,101x50 cm

Slitage

323248

2015-08-18