Kista Kina

Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal, trä, skuren dekor med motiv av figurscener och skepp, fötter föreställande fohundar, höjd ca 59, 105x51 cm

Sprickor, slitage

323258

2015-08-18