Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal, trä, skuren dekor med motiv av figurscener och skepp, fötter föreställande fohundar, höjd ca 59, 105x51 cm
Sprickor, slitage
323258
2015-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här