Spegel

Spegel
Spegel

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 2000-tal, delvis förgylld, höjd ca 151 cm, enligt uppgift inköpt på ROOM

Ovanstycke med obetydligt nagg på hörn

323270

2015-08-18