Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSKEDAR, 8 st., KAFFESKEDAR, 8 st., silver, 17/1800-tal, olika städer och mästare, vikt ca 410 g
Slitage, gravyrer
323283
2015-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här