Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, 8 st., KAFFESKEDAR, 8 st., silver, 17/1800-tal, olika städer och mästare, vikt ca 410 g

Slitage, gravyrer

323283

2015-08-19