Vevgramofon Sonata

Vevgramofon Sonata
Vevgramofon Sonata
Vevgramofon Sonata
Vevgramofon Sonata
Vevgramofon Sonata
Vevgramofon Sonata
Vevgramofon Sonata
Vevgramofon Sonata

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VEVGRAMMOFON, Sonata, Tyskland tidigt 1900-tal, 4 medföljande stenkakor, höjd 25, 33 x 33 cm

Funktion ej testad, slitage och skador, nyckel saknas

323285

2015-08-18