Monter- / vitrinskåp Japan

Monter- / vitrinskåp Japan
Monter- / vitrinskåp Japan
Monter- / vitrinskåp Japan
Monter- / vitrinskåp Japan
Monter- / vitrinskåp Japan
Monter- / vitrinskåp Japan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONTERSKÅP / VITRIN, Japan, 1900-tal, svartlackerad stomme, insidan dekorerad med metallic, höjd ca 65, 40x30 cm

Slitage, fläckar på insidan, delvis gulnad insida

323303

2015-08-19