Gräddkanna supkopp ljusstakar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GRÄDDKANNA, SUPKOPP, LJUSSTAKAR, 1 par, silver, (5), 1800-tal, höjd 9,5-12,5 cm, vikt ca 340 g

Slitage, skador, gravyr

323304

2015-08-19