Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOMTAR, 19 st, delvis 1900-talets första hälft, höjd ca 2,5-6 cm
Slitage
323306
2015-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här