Tomtar

Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOMTAR, 19 st, delvis 1900-talets första hälft, höjd ca 2,5-6 cm

Slitage

323306

2015-08-19