Katter

Katter
Katter
Katter
Katter
Katter
Katter
Katter
Katter

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATTER, 1 par, keramik, 1960-tal, höjd ca 50 cm,
Proveniens: Enligt uppgift inköpta på Nordiska Kompaniet

Smärre nagg, slitage

323307

2015-08-19