Lisa Larson figuriner
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, figuriner, 4 st, 1960/70-tal, Gustavsberg, bestående av: Victoria, adventsgris, räv ur serien Lilla Zoo, vas ur serien Granada, höjd ca 7-19,5 cm
Adventsgris med nagg på öra
323308
2015-08-19