Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, förgylld, stenskivor i marmor, höjd ca 66 cm

Förgyllning med mindre slitage

323313

2015-08-19