Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, omkring 1800, träskuren dekor, krön med bandroset och ax, höjd ca 151 x 76 cm
Krön med äldre lagning, skador och färgbortfall
323323
2015-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här