Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVUR, 1800-tal, bemålning med datering 1841, urverk med slagfunktion, urtavla märkt A.A.S Mora, höjd ca 211 cm
Skador, senarebemålning, lod och nyckel saknas
323324
2015-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här