Gungstol

Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNGSTOL, Amerika, 1800-talets slut, fast stoppad läderklädsel, totalhöjd ca 116 cm

Slitage, Skador

323325

2015-08-19