Hörnskåp i furu
2015-08-19
323327
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, furu, 1700-tal, höjd ca 193, 90x90 cm
Skador, båda nedre dörrarna hänger utan gångjärn