Hörnskåp 1700-tal

Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, furu, omkring 1800, höjd 80, 107x130 cm

Skador, hyllplans saknas, undre listdelar saknas

323334

2015-08-19