Dekorelement Kina

Dekorelement Kina
Dekorelement Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, rikt dekorerad med figurscener och hästar i landskap, monterad i ram, totalmått ca 39x72 cm

Slitage

323338

2015-08-19