Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, rikt dekorerad med figurscener och hästar i landskap, monterad i ram, totalmått ca 39x72 cm
Slitage
323338
2015-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här