Tenntallrikar Svenskt Tenn

Tenntallrikar Svenskt Tenn
Tenntallrikar Svenskt Tenn
Tenntallrikar Svenskt Tenn
Tenntallrikar Svenskt Tenn
Tenntallrikar Svenskt Tenn
Tenntallrikar Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1960-tal, runde med aningen nedfällt brätte, diameter ca 27 cm

Repor, slitage

323340

2015-08-19