Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUVERTTALLRIKAR, 12 st, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1960-tal, runde med aningen nedfällt brätte, diameter ca 27 cm
Repor, slitage
323340
2015-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här