Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPA, 1950/60-tal, stomme i mässing, 5-armad, lösa kupor med polykrom dekor, höjd ca 78 cm
En kupa med mindre lagning vid mynning
323343
2015-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här