Karusellbord

Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARUSELLBORD, s ka drumtable, England, 1900-tal, på hjul, idegran, läderklädd skiva, höjd 69, diameter 61 cm

Bruksslitage

323350

2015-08-19