Tunna

Tunna
Tunna
Tunna
Tunna

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUNNA, 1800-tal, med lock, betsat trä, höjd ca 68 , diamter 46 cm

Slitage

323355

2015-08-19