Anna Lisa Thomson Upsala Ekeby vas
2015-08-19
323360
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA LISA THOMSON, vas, delvis glaserat stengods, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd 51 cm
Ytfläck