Skrivbord engelsk stil
2015-08-21
323363
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, engelsk stil, skinnbeklädd skrivyta, sarg med lådor, 3-delat, höjd ca 77, 122x61 cm
Slitage, märken, nyckel saknas, ett draghandtag saknas