Bordspendyl i mahogny
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSPENDYL, 1900-talets början, mahogny, emaljerad urtavla med arabiska siffror, dekor med kolonetter samt intarsia, förgyllda mässingsdetaljer, höjd ca 33, 25x12 cm
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken
323366
2015-08-21