Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKON, Grekland, 1700-tal, föreställande Ärkeängeln Mikael med draget svärd, bemålad samt med metalldekor, ca 45 x 34 cm
Renoverad, skador
323396
2015-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här