Grekisk ikon 1700-tal

Grekisk ikon 1700-tal
Grekisk ikon 1700-tal
Grekisk ikon 1700-tal
Grekisk ikon 1700-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, Grekland, 1700-tal, föreställande Ärkeängeln Mikael med draget svärd, bemålad samt med metalldekor, ca 45 x 34 cm

Renoverad, skador

323396

2015-08-21