Servisglas 60 delar

Servisglas 60 delar
Servisglas 60 delar
Servisglas 60 delar
Servisglas 60 delar

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISGLAS, 60 dlr, varierande modeller och dekor, 18/1900-tal

Nagg

323419

2015-09-07