Teservis empire

Teservis empire
Teservis empire
Teservis empire
Teservis empire
Teservis empire
Teservis empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHOKLAD- OCH KAFFESERVIS, 10 dlr, empire, 1800-talets första hälft, dekor i guld, bestående av: 5 koppar med fat, chokladkanna, kaffekanna, mjölkkanna och sockerskål med lock, skål

Dekorslitage, nagg, någon lagning, ett fat saknas, kopp medföljer

323446

2015-09-07