Axel Gillis Hafström oljemålning

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

AXEL GILLIS HAFSTRÖM (1841-1909): "Landsorts Fyr" signerad och daterad Gillis Hafström 1891, olja på duk, 49x65 cm

323457

2015-08-21