Stig Claesson

Stig Claesson
Stig Claesson
Stig Claesson
Stig Claesson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG SASEN (samtida): Storkyrkan från Skomakaregränd, signerad och daterad Stig Sasen Storkyrkan 1952, blandteknik, 31 x 24 cm

Något buckligt blad

323462

2015-08-21