Ester Henning oljemålning

Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESTER HENNING (1887-1985): Björkar med röda stugor, signerad Ester Henning, olja på duk, uppfodrad, 66 x 46 cm

Uppfodrad och skador med färgbortfall

323464

2015-08-21