Leopold Fare oljemålning

Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): Franskt landskap, signerad Fare, olja på duk, ca 59 x 52 cm

323465

2015-08-21