Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEOPOLD FARE (1926-1996): Franskt landskap, signerad Fare, olja på duk, ca 59 x 52 cm
323465
2015-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här