Leopold Fare oljemålning
2015-08-21
323466
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Mellan träden, Verkeån, Österlen", signerad Fare, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 24 x 31 cm